DJ Tresorman

DJ Tresorman

  Stawiając pierwsze kroki za konsoletą miksował głównie taneczną muzykę elektroniczną. Już w szkole średniej był pomysłodawcą oraz organizatorem wielu wydarzeń klubowych na których również debiutował jako DJ.

  Wraz z wiekiem stopniowo zmieniały się zainteresowania muzyczne DJ'a TRESORman'a a w jego kolekcji zaczęły pojawiać się albumy z muzyką latynoamerykańską (w tym wiele cennych, kolekcjonerskich czarnych krążków LP z muzyką latin jazz i salsa vieja). Obecnie DJ TRESORman współpracuje ze Szkołą Tańca Oye, Salsa Bielsko, Torres Salsa Group, Salsa Libre oraz Urban Dance Zone (specjalizując się we współczesnej muzyce kubańskiej) oraz pojawia się na największych międzynarodowych wydarzeniach tanecznych (Cubamemucho, Warsaw Salsa Festival, Festival Cubano, Primavera Salsa Open) rozgrzewając parkiet do białości.

  Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie za konsoletą oraz wszechstronna wiedza muzyczna pozwalają mu na doskonały kontakt z tancerzami. DJ TRESORman nie znosi muzycznej monotonii i lubi zaskakiwać, a grono jego stałych "pacjentów" ciągle się powiększa.

http://www.djtresorman.com/